Звернення голови Вирівської сільської ради

Неабиякою радістю для дітлахів сіл Вири, Олексіївки, Федорівки та Гранітного стали кучугури снігу на узбіччі. Звичайно, це втіха для кожного з них: гра в сніжки, катання на санчатах, ліплення сніговиків тощо. Проте чимало зусиль було докладено жителями сіл, підприємцями, щоб розчистити цей сніг із проїжджої частини.

08:09 17.02.2021

Громада+влада

З маленьких досягнень та мрій - до розвитку усіх територій об'єднаної територіальної громади та України в цілому. Саме під таким девізом спільними зусиллями жителів села Олексіївка за сприяння керівництва сільської ради було відремонтовано зупинку в цьому маленькому мальовничому селі Вирівської громади.

15:26 05.10.2020

Увага! Процедура реєстрації безробітного спрощена!

Тепер для реєстрації в центрі зайнятості та отримання допомоги по безробіттю достатньо лише заяв.  Потрібно заповнити лише дві заяви – про надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю! Бланки тут: https://is.gd/6wW4ph та https://is.gd/o8O5Cg.

11:49 14.04.2020

Сарненське відділення управління виконавчої дирекції Фонду  соціального страхування України у  Рівненській області інформує

Сарненське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Рівненській області інформує

З метою забезпечення реалізації та гарантування конституційного права громадян на звернення,у Сарненському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Рівненській області працює телефонна "гаряча лінія" за номером телефону 03655-3-20-08.

11:39 14.04.2020