Пленарне засідання двадцять другої сесії восьмого скликання

Про надання земельної ділянки в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «лайфселл» в с. Вири на території Вирівської сільської територіальної громади

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр.Абрамчук Валентині Данилівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр.Вознюк Ніні Василівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр.Гладуну Анатолію Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр.Згурській Марії Адамівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр.Опальку Миколі Яковичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр.Одарчук Людмилі Антонівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у спільну сумісну власність гр. Примак Тамарі Анатоліївні, гр. Лотоцькій Лідії Михайлівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)