Позачергове засідання сесії восьмого скликання 23 лютого 2024 року

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Бубкіну Анатолію Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Бубкіній Олені Григорівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Легкобит Катерині Вікторівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Опалько Ганні Василівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Гризовській Тетяні Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Тишковій Людмилі Костянтинівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Мельнику Олексію Вікторовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Мельник Любові Олексіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Костюк Ксенії Костянтинівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Оленіч Світлані Назарівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Ярмошик Ларисі Вікторівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється гр. Тишкову Володимиру Йосиповичу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу гр. Мичаку Олександру Володимировичу в с. Вири, вул. Шевченка, 23а

Про надання дозволу Приватному акціонерному товариству «ВФ УКРАЇНА» на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в с.Вири, вул.Калинова

Про надання дозволу Приватному акціонерному товариству «ВФ УКРАЇНА» на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в с.Чабель

Про надання дозволу Товариству з обмеженою відповідальністю «Лайфселл» на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в с. Вири

Про надання дозволу гр. Мичаку Олександру Володимировичу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу в с. Селище, вул. 40-річчя Перемоги, 4

Про вихід із членів особистого селянського господарства гр. Царука Романа Сергійовича

Про вихід із членів особистого селянського господарства гр. Жмури Ольги Анатоліївни

Про вихід із членів особистого селянського господарства гр. Кузьмич Оксани Сергіївни

Про затвердження оновленого складу постійно діючої комісії Вирівської сільської ради із встановлення факту отруєння бджіл

Про надання згоди на поділ земельної ділянки комунальної власності

Про встановлення (зміну) меж села Вири Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області

Про звіт щодо виконання бюджету Вирівської сільської територіальної громади за 2023 рік

Пояснювальна записка до звіту по бюджету

Додаток 1 до письмового звіту про виконання бюджету

Додаток 2 до письмового звіту про виконання бюджету

Додаток 3 до письмового звіту про виконання бюджету

Про внесення змін до бюджету Вирівської сільської територіальної громади на 2024 рік

Пояснююча записка (доходи) до проекту рішення

Пояснююча записка (залишки) до проекту рішення

Додаток 1 до проекту рішення

Додаток 2 до проекту рішення