Позачергове засідання сесії від 12 червня 2023 року

Про внесення змін до бюджету Вирівської сільської територіальної громади на 2023 рік

Про затвердження змін до програми «Програма енергоефективності та енергозбереження Вирівської сільської територіальної громади на 2023-2027 роки»

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Гранітне Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Олексіївка Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 5,9000 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами (для обслуговування складу вибухових матеріалів)

Про затвердження генерального плану забудови та плану зонування території населеного пункту Кам’яне-Случанське Сарненського району Рівненської області

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Жигадло Марії Федосіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Коток Інзі Броняус для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Никончук Павлині Василівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Рососі Валентині Адамівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Жмурі Валентині Віталіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Скідан Аллі Леонтіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Фурманець Галині Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Жуку Федору Степановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Мельник Наталії Володимирівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Жуку Ярославу Федоровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Пітелю Володимиру Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Жигулі Надії Семенівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Мельник Валентині Купріянівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Шокоту Івану Петровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Пархомчуку Івану Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у спільну сумісну власність гр. Примак Анастасії Анатоліївні, гр.Примаку Богдану Анатолійовичу, гр.Примаку Анатолію Миколайовичу, гр.Примак Тамарі Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про вихід із членів особистого селянського господарства гр. Царук Тетяни Анатоліївни

Про надання згоди Чудельському ліцею Вирівської сільської ради на списання майна комунальної власності (комп’ютерної техніки)

Про створення координаційного центру підтримки цивільного населення при Вирівській сільській раді