Пленарне засідання сьомої сесії

Про надання дозволу ПрАТ «Рівнеобленерго» на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду в с. Вири

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Лотоцькому Володимиру Анатолійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Примаку Сергію Федоровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу ПрАТ «Рівнеобленерго» на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в с.Федорівка

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Вознюк Ніні Василівні

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Єленець Аллі Іванівні

Про затвердження технічної документації та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Антощук Валентині Максимівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації та передачу безоплатно земельної ділянки у спільну сумісну власність гр. Кардаш Марії Іванівні та гр. Смицькій Оксані Олександрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Гандзюк Софії Леонідівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу ПрАТ «Рівнеобленерго» на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду в с.Ясногірка

Про надання дозволу ПрАТ «Рівнеобленерго» на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в с.Чудель Сарненського району Рівненської області

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Царук Ангеліні Сергіївні

Про розгляд звернення гр. Сульзи Тетяни Олександрівни

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Сульзі Тетяні Олександрівні

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Мелещуку Андрію Сергійовичу

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр.Трофимець Василю Пилиповичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Шило Світлані Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Михаревичу Володимиру Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Нетецькому Володимиру Михайловичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Кузьмич Надії Василівні

Про звіт щодо виконання бюджету за І квартал 2021 року

Додаток до звіту щодо виконання бюджету за І квартал

Додаток доходи І квартал

Про Стратегію розвитку Вирівської територіальної громади

Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ та закладів, що належать до комунальної власності Вирівської сільської ради

Про створення органу приватизації комунального майна Вирівської територіальної громади, що належить до об’єктів малої приватизації

Про делегування повноважень у сфері містобудування та архітектури

Про розгляд клопотань Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області з питань дотримання вимог земельного законодавства

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр.Бодашко Ганні Андріївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр.Сороці Людмилі Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)