Пленарне засідання сьомої сесії

Про надання дозволу ПрАТ «Рівнеобленерго» на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду в с. Вири

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Лотоцькому Володимиру Анатолійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Примаку Сергію Федоровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу ПрАТ «Рівнеобленерго» на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в с.Федорівка

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Вознюк Ніні Василівні

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Єленець Аллі Іванівні

Про затвердження технічної документації та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Антощук Валентині Максимівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації та передачу безоплатно земельної ділянки у спільну сумісну власність гр. Кардаш Марії Іванівні та гр. Смицькій Оксані Олександрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Гандзюк Софії Леонідівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу ПрАТ «Рівнеобленерго» на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в с.Ясногірка

Про надання дозволу ПрАТ «Рівнеобленерго» на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в с.Чудель Сарненського району Рівненської області

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Царук Ангеліні Сергіївні

Про розгляд звернення гр. Сульзи Тетяни Олександрівни

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Сульзі Тетяні Олександрівні

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Мелещуку Андрію Сергійовичу

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр.Трофимець Василю Пилиповичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Шило Світлані Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Михаревичу Володимиру Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Нетецькому Володимиру Михайловичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про звіт щодо виконання бюджету за І квартал 2021 року

Додаток до звіту щодо виконання бюджету за І квартал

Додаток доходи І квартал

Про Стратегію розвитку Вирівської територіальної громади

Про створення органу приватизації комунального майна Вирівської територіальної громади, що належить до об’єктів малої приватизації