Пленарне засідання двадцятої сесії восьмого скликання

Про внесення змін до рішення Вирівської сільської ради від 10.02.2021 № 128 «Про створення Відділу освіти, культури, молоді та спорту Вирівської сільської ради та затвердження Положення про відділ освіти, культури, молоді та спорту Вирівської сільської ради»

Про погодження внесення змін до штатних розписів закладів освіти Вирівської сільської ради

Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Вирівської сільської ради на 2024 рік

Про передачу закладів культури та бібліотечних установ Вирівської сільської ради на баланс Відділу освіти, культури, молоді та спорту Вирівської сільської ради

Про бюджет Вирівської сільської територіальної громади на 2024 рік

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Про присвоєння сільському голові чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування

Про присвоєння старостам чергових рангів посадових осіб місцевого самоврядування

Про прийняття у комунальну власність знахідки

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Царук Пелагеї Якимівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Мулявку Миколі Пилиповичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання в постійне користування земельної ділянки Чудельському ліцею Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області в с. Чудель по вул. Шкільній, 9

Про надання дозволу ТОВ «КЛЕСІВ КООП» на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в с. Федорівка, вул. Центральна, 19а

Про надання дозволу ТОВ «КЛЕСІВ КООП» на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в с. Чабель, вул. Грушевського, 11 а

Про надання дозволу ТОВ «КЛЕСІВ КООП» на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в с. Ясногірка, вул. І. Мазепи, 7

Про надання в оренду ТОВ «ККНК «Технобуд» земельної ділянки на території Вирівської сільської територіальної громади

Про надання згоди ТОВ «Технобуд» на встановлення земельного сервітуту

Про надання дозволу ТОВ «Технобуд» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту

Про підготовку до продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу гр. Жук Ганні Петрівні в с. Чудель, вул. Східна, 76

Про підготовку до продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу гр. Жуку Тарасу Нораїновичу в с. Чудель, вул. Східна, 75

Про вихід із членів особистого селянського господарства гр. Пащук Наталії Анатоліївни

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення у власність шляхом викупу земельної ділянки гр. Шевчук Ірині Дмитрівні в с. Федорівка, вул. Центральна, 42-В

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Овсійчук Ніні Адамівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Рожко Ларисі Михайлівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Овсійчуку Юрію Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Михаревичу Миколі Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Жотобрюх Марії Герасимівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Арсоновій Надії Герасимівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)