Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі (придбання спеціального обладнання (контейнерів) для роздільного збору твердих побутових відходів)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі                                    (відповідно до пункту 4' постанови КМУ від 11.10.2016 Не 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

15.02.2023р

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

Вирівська сільська рада Рівненська обл., Сарненський район, с.Вири, вул.Центральна, 2-А 34551 ЄДРПОУ 04387705

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

ДК 021:2015 – 44610000-9-Цистерни ,       резервуари,контейнери та посудини високого тиску).

Контейнери  для сміття металеві для збору твердих побутових відходів, на колесах, об’єм 1100 л.

Ідентифікатор закупівлі:

UA-2023-03-15-009176-a

Найменування: Вирівська сільська рада Рівненська обл., Сарненський район, с.Вири.

Обґрунтування доцільності закупівлі: 3 метою забезпечення потреб Вирівської сільської територіальної громади контейнерами для збору твердих побутових відходів та збору пет відходів.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі:придбання спеціального обладнання (контейнерів) для роздільного збору твердих побутових відходів для потреб Вирівської сільської територіальної громади.

1.Товар повинен бути поставлений до об’єктів Замовника                                                                                                        2. Документи та дані, що підтверджують якісні та технічні характеристики предмету закупівлі:

3. Довідка у довільній формі щодо предмету закупівлі завірену підписом та печаткою учасника, в якій зазначається найменування,, найменування виробника(ів) продукції, міста та країни походження товару, дату виготовлення

4.Технічні, якісні характеристики товару, що пропонується учасником, повинні відповідати встановленим/зареєстрованим діючим нормативним актам діючого законодавства (державним стандартам (технічним умовам)), які передбачають застосування заходів із захисту довкілля. Учасник повинен додатково підтвердити інформацію (довідка, складена учасником в довільній формі) про дотримання заходів із захисту довкілля

5. Якість товару повинна відповідати вимогам відповідних діючих нормативних документів (ГОСТ, ДСТУ, ТУ тощо).                                                                                                                                           Учасник визначає ціну на товари, який він пропонує поставити за Договором, з урахуванням усіх своїх витрат на доставку до закладу, зберігання, навантаження, розвантаження товару, вартість упаковки, страхування товару, податки і збори та інші необхідні платежі, що сплачуються або мають бути сплачені. До ціни пропозиції учасником не включаються витрати, пов’язані з участю в цій процедурі закупівлі, та вони не відшкодовуються замовником за будь-яких обставин, в тому числі і в разі відміни торгів.                                                                                                                               Термін поставки: по 28.03.2023року.

6.Замовник залишає за собою право змінювати кількість (загальний обсяг) товару, що підлягає поставці, в залежності від реального фінансування видатків та власних господарських потреб протягом строку дії договору про закупівлю.                                                                                                       7.У разі, коли учасник торгів пропонує до постачання еквівалент продукції, яка визначена в колонці «Найменування товару», він повинен вказати в таблиці найменування товару — еквіваленту.            У разі, коли учасник торгів пропонує до постачання еквівалент товару, який визначений в технічній специфікації, він повинен надати, як частину пропозиції: довідку згідно наведеної нижче таблиці, оригінал протоколу випробувань на продукцію, який підтверджує відповідність пропонованого товару вимогам, зазначеним у цій документації та який підтверджує, що пропонований товар є еквівалентним товару, що міститься у технічній специфікації.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення: Розмір бюджетного призначення розрахований відповідно до переліку природоохоронних заходів ,які фінансується з місцевого фонду охорони навколишнього природного серодовища Вирівської сільської ради та становить 216222.00 гривень

Очікувана вартість предмета закупівлі: 216222.00 (двісті шістнадцять тисяч двісті двадцять дві гривні 00 коп.)

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Очікувана вартість предмета закупівлі визначається виходячи з потреб за аналогічний попередній рік. Вартість розрахована відповідно до середньозважених цін на ринку відповідної продукції.

Уповноважена особа                                                                                               Ю.Ю. Опалько