Вирівська громада
Рівненська область, Сарненський район

Позачергове засідання сесії від 29 березня 2024 року

Про затвердження звіту про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Вирівської сільської ради за 2023 рік

Про затвердження Звіту про оцінку лінії електропостачання по вул. Садова в с. Чудель, Сарненського району, Рівненської області

Про внесення змін до рішення Вирівської сільської ради від 16.02.2022 №595 «Про створення органу приватизації житлового фонду, який перебуває на балансі Вирівської сільської ради»

Про безоплатне прийняття у комунальну власність Вирівської сільської територіальної громади гуманітарної допомоги

Про затвердження змін до рішення від 24.12.2021 № 549 «Про затвердження цільових програм місцевого значення на 2022-2025 роки»

Про затвердження Програми щодо реалізації Стратегії реформування харчування на період до 2027 року в закладах освіти Вирівської сільської ради на 2024 - 2025 роки

Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу ТОВ «ГРАНЛОГІСТИК» в с. Федорівка, вул. Центральна, 42

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Дякову Василю Івановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Жук Ользі Трохимівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Кардашу Василю Івановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Мелещуку Василю Овер’яновичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Мельнику Володимиру Івановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Таргонію Олександру Володимировичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Царуку Василю Юхимовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Шокоту Йосипу Корнійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Шокот Надії Володимирівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Яковець Ользі Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки гр..Примаку Миколі Дмитровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки гр.Опалько Ользі Павлівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки гр.Пріт Олені Онисимівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки гр.Трофимець Валентині Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки гр.Ковтуну Володимиру Петровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про вихід із членів особистого селянського господарства гр. Примак Галини Віталіївни

Про вихід із членів особистого селянського господарства гр. Сороки Ольги Петрівни

Про надання земельної ділянки в оренду Приватному акціонерному товариству «ВФ УКРАЇНА» в с. Вири, вул. Калинова на території Вирівської сільської територіальної громади

Про надання земельної ділянки в оренду Приватному акціонерному товариству «ВФ УКРАЇНА» в с. Чабель на території Вирівської сільської територіальної громади

Про надання земельної ділянки в оренду ТОВ «ГРАНІТНЕ НОВЕ» в с. Гранітне, вул. Заводська, 16 на території Вирівської сільської територіальної громади

«Про внесення змін до бюджету Вирівської сільської територіальної громади на 2024 рік»

Додаток 1 до рішення «Про внесення змін до бюджету Вирівської сільської територіальної громади на 2024 рік»

Додаток 2 до рішення «Про внесення змін до бюджету Вирівської сільської територіальної громади на 2024 рік»

Додаток 3 до рішення «Про внесення змін до бюджету Вирівської сільської територіальної громади на 2024 рік»

Додаток 4 до рішення «Про внесення змін до бюджету Вирівської сільської територіальної громади на 2024 рік»

Додаток 5 до рішення «Про внесення змін до бюджету Вирівської сільської територіальної громади на 2024 рік»

Додаток 6 до рішення «Про внесення змін до бюджету Вирівської сільської територіальної громади на 2024 рік»

Пояснююча записка 1 до рішення «Про внесення змін до бюджету Вирівської сільської територіальної громади на 2024 рік»

Пояснююча записка 2 до рішення «Про внесення змін до бюджету Вирівської сільської територіальної громади на 2024 рік»

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь