Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі легкового автомобіля

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, очікуваної вартості предмета закупівлі  станом на 05.11.2021

(відповідно до пункту 4 Постанови КМУ від 11.10.2016 №710 “Про ефективне використання державних коштів (зі змінами))

1. Предмет закупівлі: код ДК 021:2015:34110000-1- Легкові автомобілі (Легковий автомобіль Renault Duster або еквівалент)
  2. Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-05-013244-b.
  3. Очікувана вартість предмета закупівлі: 489000,00 грн. з урахуванням ПДВ.
  4. Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника з метою організації транспортного забезпечення діяльності організації. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі зазначаються у відповідних додатках до тендерної документації, де конкретизується перелік вимог щодо технічних характеристик та комплектації легкового автомобіля.
  5. Обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Очікувана вартість предмета закупівлі  в сумі 489000,00 грн. з урахуванням ПДВ, сформована виходячи з бюджетних призначень та орієнтовної ціни на ринку легкових автомобілів Renault Duster та еквівалентів 2021 року випуску  в базовій комплектації відповідно до технічних вимог замовника. Автомобіль повинен бути новий, раніше не вживаний та відповідати необхідними для комфортної та тривалої експлуатації технічним характеристикам та комплектацією.