Відбулася нарада керівників закладів освіти Вирівської сільської ради

Дата: 10.08.2022 19:45

10 серпня 2022 року у Будинку культури с.Вири відбулася нарада керівників закладів освіти сільської ради за участю заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлани УСИК, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Людмили МАКРИЦІ, медичний директор комунального некомерційного підприємства Центр первинної медико-санітарної допомоги (КНП Ц ПМСД) Тетяна ВИШНЯ, директори закладів дошкільної та загальної освіти громади, старости.
На нараді було обговорено питання стану імунопрофілактики у Вирівській сільській громаді та заходи щодо імунопрофілактики з метою охоплення здобувачів освіти профілактичними щепленнями,
Проаналізовано облік підручників, регіонального замовлення на курси підвищення кваліфікації на 2023 рік, укладання договорів щодо оплати ІСУО, організації та участі педагогічних працівників у серпневих студіях (обласних, територіальних), стану пожежної безпеки в закладах освіти громади.
Предметно було обговорено заходи по підготовці до осінньо-зимового  періоду, стан протирадіаційних та найпростіших укриттів в навчальних закладах, готовність розпочати навчальний процес.
Під час розмови було акцентовано увагу на необхідності проведення щеплень згідно розпорядження головного санітарного лікаря Рівненської області, документів Міністерства охорони здоров‘я України, проведення зустрічей із батьками з метою убезпечення дітей, які ходять до школи та тих, хто поряд із ними, від можливого перенесення інфекції.
Усі питання були детально обговорені і прийнято відповідні протокольні доручення, які доведено до виконавців.