Вирівська громада
Рівненська область, Сарненський район

Рішення сьмої сесії восьмого скликання від 18 травня 2021 року

Рішення сесії № 302 від 18 травня 2021 року "Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ та закладів, що належать до комунальної власності Вирівської сільської ради"

Рішення сесії № 324 від 18 травня 2021 року " Про передачу комунального майна Вирівської сільської ради в оперативне управління та на баланс закладів освіти Вирівської сільської ради"

Рішення сесії № 301 від 18 травня 2021 року "Про делегування повноважень у сфері містобудування та архітектури"

Рішення сесії № 300 від 18 травня 2021 року " Про створення органу приватизації комунального майна Вирівської територіальної громади, що належить до об’єктів малої приватизації"

Рішкення № 304 від 18 травня 2021 року " Про внесення змін до бюджету Вирівської територіальної громади на 2021 рік"

Рішення сесії № 299 від 18 травня 2021 року " Про стратегію розвитку Вирівської територіальниої громади"

Рішення сесії № 305 від 18 травня 2021 року "Про надання дозволу ПрАТ «Рівнеобленерго» на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду в с. Вири"

Рішення сесії № 306 від 18 травня 2021 " Про надання дозволу ПрАТ «Рівнеобленерго» на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в с. Федорівка"

Рішення сесії № 307 від 18 травня 2021 року " Про надання дозволу ПрАТ «Рівнеобленерго» на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в с.Чудель"

Рішення сесії № 308 від 18 травня " Про надання дозволу ПрАТ «Рівнеобленерго» на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду в с.Ясногірка"

Рішення сесії № 309 від 18 травня 2021 рік "Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Мелещуку Андрію Сергійовичу"

Рішення сесії № 310 від 18 травня 2021 року"Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Кузьмич Надії Василівні"

Рішення № 311 від 18 травня 2021 року "Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Царук Ангеліні Сергіївні"

Рішення сесії № 312 від 18 травня 2021 року "Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Вознюк Ніні Василівні"

Рішення сесії № 313 від 18 травня 2021 року "Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Єленець Аллі Іванівні"

Рішення сесії № 314 від 18 травня 2021 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр.Трофимець Василю Пилиповичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)"

Рішення сесії № 315 від 18 травня 2021 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Примаку Сергію Федоровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)"

Рішення сесії № 316 від 18 травня 2021 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Лотоцькому Володимиру Анатолійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)"

Рішення сесії № 317 від 18 травня 2021 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Гандзюк Софії Леонідівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)"

Рішення сесії № 318 від 18 травня 2021 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Нетецькому Володимиру Михайловичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)"

Рішення сесії № 319 від 18 травня 2021 року " Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Антощук Валентині Максимівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)"

Рішення сесії № 320 від 18 травня 2021 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Шило Світлані Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)"

Рішення сесії № 321 від 18 травня 2021 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Михаревичу Володимиру Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)"

Рішення сесії № 322 від 18 травня 2021 року " Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу безоплатно земельної ділянки у спільну сумісну власність гр. Кардаш Марії Іванівні та гр. Смицькій Оксані Олександрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)"

Рішення сесії № 323 від 18 травня 2021 року "Про розгляд клопотань Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області з питань дотримання вимог земельного законодавства"

Рішення № 324 від 18 травня 2021 року Про передачу комунального майна Вирівської сільської ради в оперативне управління та на баланс закладів освіти Вирівської сільської ради

Рішення сесії № 325 від 18 травня 2021 року " Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Бодашко Ганні Андріївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)"

Рішення № 326 від 18 травня 2021 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Сороці Людмилі Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)"

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь