Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: бензин А-95 ,бензин А-92

ВИРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Бензин А-95 ,бензин А-92 в скретч-картах або талонах (ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (09132000-3 - Бензин)

22.11.2022р

Інформація щодо обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 р. № 1266, що вносить зміни до постанови КМУ від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів», Вирівська сільська рада Рівненська обл., Сарненський район, с.Вири, вул.Центральна, 2-А 34551 ЄДРПОУ 04387705 інформує про проведення відкритих торгів на закупівлю бензину А-95,бензину А-92 в скретч-картах або талонах.

Закупівля товару: «Бензин А-95 ,бензин-А-92 в скретч-картах або талонах (ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (09132000-3 - Бензин)» (далі – Товар) проводиться за процедурою відкритих торгів, КЕКВ 2210 - Предмети, матеріали, обладнання та інвентар. Ідентифікатор закупівлі UA-02022-11-22-012864-аОбґрунтування доцільності закупівлі Товару: придбання бензинуА-95 в скретч-картах або талонах здійснюється для забезпечення безперебійної роботи транспортних засобів Вирівська сільська рада під час виконання функцій та завдань.

Обґрунтування обсягів закупівлі Товару: відповідно до фактичного обсягу витрат бензину А-95 у 2021 році та враховуючі обсяги кошторисних призначень на 2022 рік.

Очікуваний обсяг закупівлі Товару: 5000

Очікувана вартість предмета закупівлі Товару: 254 400,00 грн (двісті п’ятдесят чотири  тисячі гривень 00 коп.)

Період поставки Товару: до 23 грудня 2022 року.

Місце поставки Товару: с.Вири, вул.Центральна, 2-А 34551

Нормативно-правові акти:

· Закон України «Про публічні закупівлі»

·Постанова Кабінету Міністрів України від 12жовтня 2022р№1178.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики Товару, що закуповується, повинні відповідати технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України, діючими на період постачання Товару.

Якість Товару повинна відповідати екологічним нормам, Державним стандартам України, технічним вимогам заводу виробника та вимогам ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Євро. Технічні умови» або Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднового та котельного палива (затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 927). Товар повинен відповідати температурному режиму експлуатації транспортних засобів в регіонах України. Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля.

Учасник повинен мати автозаправні станції (власну, орендовану, партнерську) в радіусі 40 км. від Вирівська сільська рада Рівненська обл., Сарненський район, с.Вири, вул.Центральна, 2-А                           У разі наявності партнерських АЗС, Учасник процедури закупівлі повинен надати в складі тендерної пропозиції копії договорів з партнерськими АЗС, зазначеними в тендерній пропозиції. Термін дії талонів або скретч-карт на бензин А-95 строком дії до 6 місяців та гарантованим продовженням терміну їх дії.

Розмір бюджетного призначення визначено відповідно до затвердженого кошторису Вирівська сільська рада та прогнозованих обсягів використання бензину А-95,А-92 протягом 2022 року.

Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі Товару: розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі проведено відповідно рекомендаціям Наказу Мінекономіки від18.02.2020р. № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваноївартості предмета закупівлі» з урахуванням інформації, отриманої з Інтернет-ресурсів: https://index.minfin.com.ua/markets/fuel/detail/ та https://finance.i.ua/fuel/. Очікувана вартість Товару становить 254000.00 грн. з ПДВ.

Уповноважена особа                                                                                               Ю.Ю. Опалько