Пленарне засідання дев"ятнадцятої сесії восьмого скликання від 31 липня 2023 року

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Абрамчуку Вячеславу Вікторовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Арендарчук Любові Володимирівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Боричевській Олені Василівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Жигулі Галині Данилівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Жигулі Яні Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Опалько Софії Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Петровчуку Федору Івановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Протасову Валентину Володимировичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Таргонію Миколі Івановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Програма фінансової та матеріальної підтримки інших територіальних громад для подолання наслідків надзвичайних ситуацій, що виникли внаслідок збройної агресії російської федерації на 2023-2024 роки

Програма розвитку та підтримки мережі Центру надання адміністративних послуг Вирівської сільської територіальної громади на 2023-2025 роки

«Про затвердження змін до рішення Вирівської сільської ради від 24.12.2021 № 549 «Про затвердження цільових програм місцевого значення на 2022-2025 роки»

Про затвердження звіту про списання майна комунальної власності

Про передачу євроконтейнерів сталевих для ТПВ та контейнерів сітчастих для збору ПЕТ в господарське відання та на баланс КП «Вири-Сервіс»

Про передачу артезіанської свердловини та башти Ржевського в с.Чудель в господарське відання та на баланс КП «Вири-Сервіс»

Про затвердження Звіту про оцінку лінії електропостачання по вул. І.Франка, с. Ясногірка Сарненського району, Рівненської області

Про передачу комунального майна

Про вихід із членів особистого селянського господарства гр. Бондар Яни Миколаївни

Про вихід із членів особистого селянського господарства гр. Пархомчук Олени Володимирівни

Про внесення змін до бюджету Вирівської сільської територіальної громади на 2023 рік

Про підготовку до продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу ТОВ «ТУСТАЛЬ –ОІЛ» в с. Ясногірка, вул. Кармелюка, 35

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Єленець Валентині Шелестянівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Тишкову Василю Йосиповичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Тишковій Любові Яківні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про делегування департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації функції замовника будівництва об’єкту «Нове будівництво споруди цивільного захисту на території Ясногірського ліцею, Вирівської сільської ради, за адресою вул. 40-річчя Перемоги 1, с. Ясногірка, Сарненського району, Рівненської області» та передачу проєктно-кошторисної документації