Конкурс

ОГОЛОШЕННЯ про переможця конкурсного відбору на посаду керівника закладу освіти Вирівської сільської ради.

Вирівська сільська рада, за результатами проведеного конкурсного відбору кандидатів на посаду директора Селищенської гімназії Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області (34552, село Селище, вул.40-річчя Перемоги, 1), який відбувся  13.10.2023 інформує, що ВЕЛИЧКО Світлана Вікторівна  визнана переможцем конкурсного відбору на посаду директора Селищенської гімназії Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області.

09:51 17.10.2023

ВІдеоматеріали до конкурсу

На виконання вимог положення про конкурсний відбір кандидатів на посаду керівника закладів загальної середньої освіти комунальної власності Вирівської сільської ради, затвердженого рішенням від 18.05.2021 №302, Вирівська сільська рада публікує відеофіксацію конкурсного відбору кандидатів на заміщення вакантної посаду директора Селищенської гімназії Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області.

09:23 16.10.2023