Вирівська громада
Рівненська область, Сарненський район

Рішення позачергової сесії восьмого скликання від 12 червня 2023 року

Рішення № 791 від 12 червня 2023 року Про затвердження змін до програми «Програма енергоефективності та енергозбереження Вирівської сільської територіальної громади на 2023-2027 роки»

Рішення № 792 від 12 червня 2023 року "Про внесення змін до бюджету Вирівської сільської територіальної громади на 2023 рік"

Рішення № 793 від 12 червня 2023 року Про надання згоди Чудельському ліцею Вирівської сільської ради на списання майна комунальної власності (комп’ютерної техніки)

Рішення № 794 від 12 червня 2023 року Про Координаційний центр підтримки цивільного населення при Вирівській сільській раді

Рішення №795 від 12 червня 2023 року Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Гранітне Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області

Рішення №796 від 12 червня 2023 року Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Олексіївка Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області

Рішення №797 від 12 червня 2023 року Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 5,9000 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами (для обслуговування складу вибухових матеріалів)

Рішення №798 від 12 червня 2023 року Про затвердження генерального плану забудови та плану зонування території населеного пункту Кам’яне - Случанське Сарненського району Рівненської області

Рішення №799 від 12 червня 2023 року Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Жигадло Марії Федосіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Рішення №800 від 12 червня 2023 року Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Коток Інзі Броняус для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Рішення №801 від 12 червня 2023 року Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Никончук Павлині Василівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Рішення №802 від 12 червня 2023 року Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Рососі Валентині Адамівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Рішення №803 від 12 червня 2023 року Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Жмурі Валентині Віталіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Рішення №804 від 12 червня 2023 року Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Скідан Аллі Леонтіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Рішення №805 від 12 червня 2023 року Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Фурманець Галині Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Рішення №806 від 12 червня 2023 року Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Жуку Федору Степановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Рішення №807 від 12 червня 2023 року Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Мельник Наталії Володимирівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Рішення №808 від 12 червня 2023 року Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Жуку Ярославу Федоровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Рішення №809 від 12 червня 2023 року Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Пітелю Володимиру Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Рішення №810 від 12 червня 2023 року Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Жигулі Надії Семенівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Рішення №811 від 12 червня 2023 року Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Мельник Валентині Купріянівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Рішення №812 від 12 червня 2023 року Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Шокоту Івану Петровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Рішення №813 від 12 червня 2023 року Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Пархомчуку Івану Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Рішення №814 від 12 червня 2023 року Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у спільну сумісну власність гр. Примак Анастасії Анатоліївні, гр. Примаку Богдану Анатолійовичу, гр. Примаку Анатолію Миколайовичу, гр. Примак Тамарі Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Рішення №815 від 12 червня 2023 року Про вихід із членів особистого селянського господарства гр. Царук Тетяни Анатоліївни

Рішення №817 від 12 червня 2023 року Про надання дозволу гр. Жук Ганні Петрівні на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в с. Чудель, вул.Східна, 76

Рішення №818 від 12 червня 2023 року Про надання дозволу на розроблення детального плану території на території Вирівської сільської територіальної громади

Рішення № 819 від 12 червня 2023 року Про надання в оренду ФГ «АГРОЧУДОСВІТ» земельних ділянок управління спадщиною на які перейшло до Вирівської сільської територіальної громади

Додаток 2 до рішення Вирівської сільської ради 12 червня 2023 № 819

Рішення № 816 від 12 червня 2023 року Про розгляд звернення ТОВ «ККНК «Технобуд» про внесення змін до договору оренди землі шляхом викладення його в новій редакції

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь