Вирівська громада
Рівненська область, Сарненський район

Пленарне засідання двадцять першої сесії 24 травня 2024 року

Про виключення із членів виконавчого комітету Вирівської сільської ради

Про внесення змін до рішення Вирівської сільської ради від 16.12.2020 №21 «Про затвердження структури виконавчих органів, загальної чисельності апарату Вирівської сільської ради» із змінами

Про затвердження змін до рішення від 24.12.2021 № 549 «Про затвердження цільових програм місцевого значення на 2022-2025 роки»

Про створення комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа « __________» відділу освіти, культури, молоді та спорту Вирівської сільської ради

Про передачу майна з балансу КП «Вири-Сервіс» на баланс закладу дошкільної освіти «Берізка» с.Селище

Про передачу у безоплатне користування (позичку) транспортного засобу

Про погодження КП «Вири-Сервіс» надання послуг з перевезення транспортним засобом

Про безоплатну передачу майна з комунальної власності Вирівської сільської ради в державну власність

Про передачу комунального майна

Про передачу майна на баланс на праві господарського відання КП «Вири-Сервіс» Вирівської сільської ради

Про надання згоди на безоплатне прийняття/передачу майна з державної власності у комунальну власність Вирівської сільської територіальної громади

Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу гр. Жуку Тарасу Нораїновичу в с. Чудель, вул. Східна, 75

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Чудель Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області

Про надання земельних ділянок в оренду ПрАТ «Рівнеобленерго» в с. Ясногірка, вул. І.Франка на території Вирівської сільської територіальної громади

Про надання дозволу Приватному акціонерному товариству «Рівнеобленерго» на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду в с. Чабель на території Вирівської сільської територіальної громади

Про надання дозволу Приватному акціонерному товариству «Рівнеобленерго» на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду в с. Ясногірка на території Вирівської сільської територіальної громади

Про припинення дії договорів оренди землі з ПрАТ «Київстар»

Про надання земельної ділянки в оренду ТОВ «Юкрейн Тауер Компані» в с. Ясногірка, на території Вирівської сільської територіальної громади

Про надання земельної ділянки в оренду ТОВ «Юкрейн Тауер Компані» в с. Чудель, на території Вирівської сільської територіальної громади

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки гр.Вознюку Володимиру Адамовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки гр.Євгейчук Галині Василівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки гр.Павлушку Миколі Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки гр.Савіцькій Валентині Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Єленець Марії Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Жуку Михайлу Андрійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Овсійчуку Василю Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Примак Оксані Михайлівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Яковець Валентині Никифорівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Яковець Марії Миронівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Великій Наталії Сергіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Мельнику Олексію Івановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Михаревич Наталії Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Абрамчук Ксенії Андріївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Мельник Тамарі Дмитрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Жук Тамарі Пилипівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Кардаш Галині Василівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки гр.Боровику Євгенію Степановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки гр.Жмурі Надії Шелестянівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки гр.Зданевичу Сергію Андрійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки гр.Кузьмич Галині Федорівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки гр.Лотоцькій Ганні Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про визначення земельних ділянок, які перебувають у комунальній власності Вирівської сільської територіальної громади земельними ділянками право оренди яких підлягає продажу на конкурентних засадах (на земельних торгах)

Про надання дозволу на розроблення детального плану території на території Вирівської сільської територіальної громади

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Михаревич Ріті Павлівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки гр.Опальку Леоніду Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки гр.Примаку Володимиру Адамовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки гр.Примаку Сергію Андрійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

«Про внесення змін до бюджету Вирівської сільської територіальної громади на 2024 рік»

Додаток 1 до рішення Вирівської сільської ради "Про внесення змін до бюджету Вирівської сільської територіальної громади на 2024 рік"

Додаток 2 до рішення Вирівської сільської ради "Про внесення змін до бюджету Вирівської сільської територіальної громади на 2024 рік"

Додаток 3 до рішення Вирівської сільської ради "Про внесення змін до бюджету Вирівської сільської територіальної громади на 2024 рік"

Додаток 4 до рішення Вирівської сільської ради "Про внесення змін до бюджету Вирівської сільської територіальної громади на 2024 рік"

Додаток 5 до рішення Вирівської сільської ради "Про внесення змін до бюджету Вирівської сільської територіальної громади на 2024 рік"

Додаток 6 до рішення Вирівської сільської ради "Про внесення змін до бюджету Вирівської сільської територіальної громади на 2024 рік"

Пояснююча записка 1 до рішення Вирівської сільської ради "Про внесення змін до бюджету Вирівської сільської територіальної громади на 2024 рік"

Пояснююча записка 2 до рішення Вирівської сільської ради "Про внесення змін до бюджету Вирівської сільської територіальної громади на 2024 рік"

Про припинення релігійній громаді Свято-Василівської парафії Сарненської єпархії УПЦ с. Селище Сарненського району права постійного користування земельною ділянкою в с. Селище, вул. Шевченка, 29

Про припинення релігійній громаді Свято –Миколаївської парафії Сарненської єпархії УПЦ с. Вири Сарненського району права постійного користування земельною ділянкою в с. Вири, вул. Центральна, 9-А

Про припинення релігійній громаді Свято –Покровської парафії Сарненської Єпархії УПЦ с. Федорівка Сарненського району права постійного користування земельною ділянкою в с. Федорівка, вул. Центральна, 1А

Про припинення релігійній громаді Свято –Іоанно-Богословської парафії Сарненської єпархії УПЦ с. Чабель Сарненського району права постійного користування земельною ділянкою в с. Чабель, вул. Нова, 14

Про припинення релігійній громаді Свято –Успенської парафії Сарненської єпархії УПЦ с. Чудель Сарненського району права постійного користування земельною ділянкою в с. Чудель, вул. Демократична, 14

Про припинення релігійній громаді Свято – Михайлівської парафії Сарненської єпархії УПЦ с. Ясногірка права постійного користування земельною ділянкою в с. Ясногірка, вул. Л. Українки, 5

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь