Пленарне засідання вісімнадцятої сесії

Про внесення змін до бюджету Вирівської сільської територіальної громади на 2023 рік

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Жук Наталії Петрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Жуку Юрію Івановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Лемехову Василю Євгеновичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Лемехову Назарію Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Шокот Ларисі Адамівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про розгляд звернення гр. Кравчука Віталія Адамовича

Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Вири Вирівської сільської територіальної громади

Про надання земельної ділянки в оренду гр. Облат Любові Дмитрівні в с. Федорівка, вул. Центральна, 42 на території Вирівської сільської територіальної громади

Про вихід із членів особистого селянського господарства гр. Шило Марини Василівни

Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу гр. Нечипорук Галині Володимирівні в с. Федорівка, вул. Миру, 21

Про вихід із членів особистого селянського господарства гр. Мельник Олесі Сергіївни

Про передачу майна в господарське відання КП " Вири-СервіС"

Про надання дозволу на демонтаж приміщення загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (бідівля школи0 по вул. Демократичній, 5 в с. Чудель

Додаток 2 до проекту рішення "Про надання в оренду земельних ділянок управління спадщиною на які перейшло до Вирівської сільської територіальної громади"