Пленарне засідання тринадцятої сесії

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Котку Сергію Володимировичу

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Лук’янчуку Сергію Івановичу

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Поліщуку Дмитру Ігоровичу

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Сачок Інні Анатоліївні

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Ярченко Олександрі Юхимівні

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, шляхом зміни цільового призначення гр. Боровику Володимиру Івановичу для індивідуального садівництва

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Бунді Любові Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Гопфаловій Тетяні Володимирівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Євгейчуку Андрію Полікарповичу для ведення особистого селянського господарства

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Єленець Наталії Федорівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Жигулі Адаму Семеновичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Жмурі Ангеліні Сергіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Згурській Любові Станіславівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Мичаку Миколі Станіславовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Ковтун Галині Валеріївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Кравчук Кассії Леонідівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Сульзі Тетяні Олександрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Томчуку Миколі Івановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Яковець Інні Андріївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)