УВАГА! ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ!

Дата: 11.08.2022 10:59

12 серпня о 14.00 год. відбудеться засідання виконавчого комітету Вирівської сільської ради.

Орієнтовний порядок денний виконавчого комітету Вирівської сільської ради від 12 серпня 2022 року:

1. Про  стан   пожежної безпеки на території Вирівської сільської територіальної громади.
2. Про затвердження графіка роботи закладів культури та бібліотечних установ  Вирівської сільської ради на період воєнного стану.
3. Про створення мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/ або насильства за ознакою статі.
4. Про розгляд заяви гр. Боровика Романа Володимировича  про присвоєння адреси земельній ділянці в с. Вири по вул. Рокитенська.
5. Про розгляд заяви гр. Денисюка Олександра Анатолійовича про присвоєння адреси земельній ділянці в с. Чудель по вул. 8 Березня
6. Про надання матеріальної допомоги  на лікування малозабезпеченим громадянам.
7. Про внесення змін до бюджету Вирівської сільської територіальної громади на 2022 рік.