XXIII Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

З метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури 27 жовтня, у День української писемності та мови, Українське радіо провело XXIII Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, до якого долучилися працівники відділу освіти, культури, молоді та спорту, учні та вчителі закладів загальної середньої освіти Вирівської сільської ради.

16:30 27.10.2023

Проведено благодійний ярмарок

27 жовтня 2023 року в Селищенській гімназії відбувся благодійний ярмарок на підтримку Збройних сил України. Спільними зусиллями, завдяки вчителям, учням і батькам було зібрано 10549 грн. Кожен на своєму фронті!

15:25 27.10.2023

Благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

25 жовтня у Федорівській гімназії відбувся  благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України.  Доброчинна подія об’єднала учнів, вчителів, батьків, односельчан та всіх охочих. На ярмарку можна було придбати різні смаколики та вироби ручної роботи. Під час благодійного заходу було зібрано 21 120 грн! Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку всім хто з розумінням і відповідальністю поставився до проведення ярмарку.  РАЗОМ МИ СИЛА!!!

18:09 25.10.2023