Позачергове засідання сесії восьмого скликання 14 серпня 2024 року

Про підготовку до продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу ТОВ «ГРАНІТНЕ НОВЕ» в с. Гранітне, вул. Заводська, 16

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр.Бабій Олені Костянтинівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр.Жигадло Галині Олександрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр.Галій Тетяні Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр.Кравчук Ніні Леонідівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр.Вознюк Євгенії Григорівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр.Ковальчуку Василю Сергійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр.Петровчуку Івану Михайловичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр.Сидорчук Галині Федорівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр.Теодоровичу Сергію Сергійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Пацьолі Марії Андріївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Жигулі Віктору Семеновичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Крупенку Валентину Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр.Ковтун Ніні Леонідівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу Приватному акціонерному товариству «Рівнеобленерго» на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду в с. Гранітне на території Вирівської сільської територіальної громади

Про надання дозволу Приватному акціонерному товариству «Рівнеобленерго» на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду в с. Вири на території Вирівської сільської територіальної громади

Про припинення дії договору оренди землі з ПрАТ «Київстар»

Про надання земельної ділянки в оренду ТОВ «Юкрейн Тауер Компані» на території Вирівської сільської територіальної громади

Про внесення змін до Положення про постійні комісії Вирівської сільської ради

Про внесення змін до Регламенту Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області

Про внесення змін до рішення Вирівської сільської ради від 16.12.2020 №21 «Про затвердження структури виконавчих органів, загальної чисельності апарату Вирівської сільської ради» із змінами

Про передачу майна з балансу Вирівської сільської ради на баланс КП «Вири-Сервіс»

«Про внесення змін до рішення ради № 189 від 24.03.2021 року «Про затвердження Програми «Забезпечення безоплатного підвезення вихованців, учнів до закладів освіти та у зворотньому напрямку на 2021-2025 року»

Про затвердження Програми розвитку та функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя Вирівської ТГ на 2024-2026 роки

Про передачу майна з балансу Вирівської сільської ради на баланс на баланс закладів освіти Вирівської сільської ради

Про внесення змін до рішення Вирівської сільської ради від 18.05.2021 № 300 «Про створення органу приватизації комунального майна Вирівської сільської територіальної громади, що належить до об'єктів малої приватизації»

Про передачу у безоплатне користування (позичку) транспортного засобу

Про погодження внесення змін до штатних розписів закладів освіти Вирівської сільської ради