Пленарне засідання двадцять другої сесії восьмого скликання 12 липня 2024 року

Про надання земельної ділянки в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «лайфселл» в с. Вири на території Вирівської сільської територіальної громади

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр.Абрамчук Валентині Данилівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр.Вознюк Ніні Василівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр.Гладуну Анатолію Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр.Згурській Марії Адамівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр.Опальку Миколі Яковичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр.Одарчук Людмилі Антонівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у спільну сумісну власність гр. Примак Тамарі Анатоліївні, гр. Лотоцькій Лідії Михайлівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Шокот Галині Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання згоди ТОВ «Технобуд» на встановлення земельного сервітуту

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Мичаку Петру Станіславовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Шокоту Анатолію Вікторовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про встановлення місцевих податків і зборів

ПОЛОЖЕННЯ про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Вирівської сільської територіальної громади

ПОЛОЖЕННЯ про встановлення транспортного податку

Положення про встановлення плати за землю

СТАВКИ земельного податку

Положення про особливості справляння єдиного податку суб’єктами господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності

Положення про туристичний збір

Про внесення змін до рішення Вирівської сільської ради від 24 листопада 2020 року № 6 « Про постійні комісії Вирівської сільської ради»

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Легкобит Надії Трифонівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про відмову ССОК «Кам’яне - Случанський» у передачі земельних ділянок в постійне користування

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Вири Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Кам’яне-Случанське Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Чудель Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області