Дата: від до Скинути

У Вирівській  громаді стартував ІІ етап спортивного всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

У Вирівській громаді стартував ІІ етап спортивного всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

Під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!» 12 березня у Вирівській  громаді стартував ІІ етап спортивного всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги».

10:22 13.03.2024

Вітаємо з перемогою!

Директором КЗ «Рівненський обласний центр народної творчості» РОР Іриною Рачковською була нагороджена Ясмін Шерстюк - читець клубу с.Федорівка Дипломом за І місце у молодшій віковій категорії номінації «Виконання твору сучасного автора» Обласного конкурсу читців - аматорів «Кобзарева струна не вмирає», присвяченого памʼяті Т.Г.Шевченка . Керівник - Ольга Панько.

18:25 11.03.2024

Заходи до річниці народження Великого Кобзаря

В закладах культури та бібліотеках Вирівської громади було проведено низку заходів до річниці народження Великого Кобзаря, пророка національного відродження України, талановитого художника та народного поета Тараса Григоровича  Шевченка.

17:47 11.03.2024

Вітаємо з перемогою!