🎅У ВИРІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУЛОСЯ СВЯТО МИКОЛАЯ ДЛЯ ДІТЕЙ!
✨На свято Миколая чекають усі малюки в Україні, адже, окрім подарунків, він приносить в кожну оселю надію, радість та любов. У День Святого Миколая відбулося свято для особливих мешканців громади.
☝️Головною метою заходу було подарувати дітям хоча б краплинку щастя і справжнього передноворічного дива.
✨Дитячі очі світилися радістю та вірою. В серцях і душах маленьких українців дітей – сиріт, вимушено переселених дітей та дітей, які втратили батьків-захисників з’явився ще один привід повірити, що їх не забули й про них піклуються.
⭐️Святковий захід організували та провели працівники КЗ «Центр культурних послуг» спільно зі Службою у справах дітей Вирівської сільської ради.
Юні жителі громади весело провели час з Миколаєм🎅, аніматорами🐰 та отримали подарунки🎁 й позитивні емоції.
📸А також зробили фото на пам'ять.