Відбулося засідання сесії Вирівської сільської ради.

Дата: 12.07.2024 21:11

Сьогодні, 12 липня 2024 року, відбулося засідання  двадцять другої чергової сесії Вирівської сільської ради восьмого скликання.
Перед початком засідання депутати Вирівської сільської ради виконали Гімн України та вшанували хвилиною мовчання всіх полеглих воїнів та мирних жителів, що загинули внаслідок російської агресії.
У засіданні  також взяли участь члени виконавчого комітету, керівники відділів, установ сільської ради. Розглянуто усі питання порядку денного, що стосуються життєдіяльності громади:

• Про внесення змін до бюджету Вирівської сільської територіальної громади на 2024 рік;
  •  Про внесення змін до складу постійних комісій;
  •  Про надання згоди на прийняття у комунальну власність автомобіля швидкої допомоги;
  •  Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Вири-Сервіс»;
  • Про виділення коштів на благоустрій громади , на ремонтні роботи у закладах освіти та культури;
  • Про надання матеріальної допомоги ЗСУ;
  •  Про розробку детального плану території для полігону твердих побутових відходів із пересувною сортувальною станцією;
  •  Про затвердження технічних документацій із землеустрою.

Усі питання порядку денного сесії було детально обговорено депутатами, ухвалено рішення, з якими можна ознайомитись на офіційному сайті Вирівської сільської ради.