День захисту дітей у громаді - День 2

Дата: 03.06.2024 14:58

Вчора в нашій громаді вдруге відзначили свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей у с.Камяне -Случанськ та с.Чудель .
Цей день нагадує нам про те, що кожна дитина заслуговує на щасливе дитинство, сповнене радості, любові та турботи. Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими й щасливими!
В умовах сьогодення діти особливо потребують радощів та свята, тому ми вирішили зробити цей день особливим для всіх дітей Вирівської територіальної громади!
Кількість присутніх та радість на обличчях дітей та батьків вказує на те, що ми зробили все правильно!
Насичена програма зібрала чимало дорослих і дітей, які мали змогу отримати масу задоволення від побаченого: зарядилися гарним настроєм з аніматорами, зробили знімки на тематичній фотозоні, взяли участь в цікавих майстер-класах , активних парках та  долучилися до благодійного ярмарку для збору коштів жителю с.Чудель, бійцю 15 бригади «Кара-Даг», за що щиро вдячні!
Ворогу  не знищити наш народ, не відібрати у наших дітей майбутнє, адже ми – сильні й нескорені!
Нехай кожна дитина зростає щасливою, у колі люблячої родини, в мирній та незалежній Україні.

Автор фото: Анастасія Жигула.