Нагородження посмертно...

Дата: 29.05.2024 12:04

Вирівська  громада знову схиляє голову у шані перед полеглими Героями та висловлює щирі співчуття їхнім родинам.

Сьогодні у Рівненській обласній державній адміністрації  сільський голова Сергій ОПАЛЬКО , рідні та близькі воїнів  Романа МЕЛЕЩУКА та Анатолія БОРОТЮКА прийшли на зустріч з начальником Рівненської ОВА Олександром Ковальом , щоб отримати державні нагороди – ордени та медалі (посмертно) та вшанувати пам’ять полеглих захисників.

▪️Орден «За мужність» І ступеня отримала родина старшого солдата Романа Мелещука.  Військовослужбовець проживав у селі Чудель Вирівської громади. У 2016 році вступив до Львівської Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. У віці 22 років почав службу в 47-ій окремій інженерній бригаді. На жаль, загинув воїн 13 листопада 2023 року під час виконання бойового завдання в Донецькій області.

▪️Медаль «За військову службу Україні» вручили рідним солдата Анатолія Боротюка. Чоловік був призваний на військову службу за мобілізацією у лютому 2023 року. Захищав Батьківщину на Сході. На жаль, 42-річний Герой загинув 4 червня в результаті бойових дій поблизу населеного пункту Білогорівка на Луганщині.

Пам’ятаймо загиблих Героїв і шануймо живих!