Міжнародний день сім'ї.

Дата: 15.05.2024 10:54

Шановні жителі Вирівської  громади!
Вітаю з Міжнародним днем сім'ї!

Сім'я - головна цінність в нашому житті. З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона - джерело любові, поваги та солідарності.

На сьогоднішній день кожен по-особливому усвідомив важливість та цінність власної родини. Мільйони сімей пережили розставання в тисячі кілометрів, кожна друга пройшла через внутрішньо-сімейні випробування, і абсолютно кожна без винятку переживала тривогу за рідних. Ми  упевнились, яку велику силу має сімейний зв’язок.

Бажаю кожній родині нашої громади безмежного щастя, любові, терпіння та сімейного благополуччя. Пам’ятайте, що саме щаслива і здорова сім’я – це те, що забезпечує безпеку, добробут, цілісність країни та дає майбутнє нашій державі!

Вірю, що наша Українська родина невдовзі здобуде перемогу над ворогом і люди повернуться до своїх домівок та звичного життя у колі рідних!
   Тож нехай сім'я завжди буде міцною скелею, захистом від негараздів і розрадою в неприємностях. Нехай підтримка найрідніших допомагає впоратися з будь-якими труднощами і здобути мир та процвітання нашої держави!

Сільський голова,
Сергій ОПАЛЬКО.