З днем народження, Максимко!

Дата: 13.05.2024 12:18

Сьогодні продовжує святкувати свій день народження Лапицький Максим Вадимович, син загиблого захисника України  Вадима ЛАПИЦЬКОГО, який віддав своє життя заради нього, заради нас, заради того, щоб українські діти спокійно спали, навчались, мріяли і зростали. Він з гідністю захищав свою країну і заплатив ціною свого життя.

Начальник Служби у справах дітей Ольга РУДНІК та заступник голови Віктор ХОМИЧ привітали  маленького Максима з його 2 роком народження та засвідчили підтримку родині.

Максимко, у твої 2 рочки хочемо побажати, щоб чудеса в твоєму житті траплялися щодня, щоб для тебе завжди світило сонечко і був прекрасним цей світ. Радуй всіх кожним своїм відкриттям і досягненням, не хворій і кожен день даруй свої чудові обійми.

Це зустріч не лише вираження співчуття, але і знак того, що громада об'єднана та завжди готова підтримати воїнів та їх родини, особливо тих, хто віддав своє життя за нашу свободу та незалежність.