Допомога захисникам!
Першу частину зібраного «Великоднього кошика для бійця» працівниками КЗ «Центр культурних послуг» відділу освіти, культури молоді та спорту Вирівської сільської ради 09.05.2024 р було передано волонтерові Юрію ГЛАБЦЮ, який поїхав в Ізюмському напрямку.
Дуже дякуємо всім, хто долучився та підтримав акцію.
Також нагадуємо, що акція триває, тому всі бажаючі можуть долучитися!Приносьте продукти харчування довготривалого зберігання, засоби гігієни або ж кошти, яких дуже не вистачає на благодійний захід«Великдень нашої громади», який відбудеться вже сьогодні 10 травня 2024 року о 15.00 год.
Наступна поїздка планується орієнтовно через 1-2 тижні, тому весь цей період в заклади культури та бібліотеки Вирівської громади можна приносити речі, продукти і тд., які будуть передані Юрію ГЛАБЦЮ для наших військових.