День пам'яті та примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій Світовій Війні.

Дата: 08.05.2024 13:29

Сьогодні ми разом з мільйонами людей по всьому світу, відзначаємо День пам'яті та примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій Світовій Війні.
Подвиги наших дідів, батьків та матерів сповнені глибоким патріотизмом і сьогодні надихають молоде покоління плекати у своїх серцях любов до рідної землі . Низький уклін кожному, чиє ім'я викарбуване на гранітних скрижалях Перемоги, і тим, хто так і лишився Невідомим Солдатом. Пам'ять про них непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини.
Пам'ятаємо їхній подвиг і всі злочини гітлерівського режиму. Молимося за наших військових, які  на сьогоднішній день, на превеликий жаль , цю знаменну дату зустрічають зі зброєю в руках,  борючись з російським нацизмом.
У ці складні часи ми, як ніколи, маємо згуртуватися навколо високої мети , щоб жити в незалежній, єдиній, квітучій Україні. І хай незламний дух Великої Перемоги надає нам сил і наснаги!

Слава Україні!

Слава її героям-захисникам!