Всесвітній день книги і авторського права.

Дата: 23.04.2024 14:33

У Всесвітній день книги і авторського права людство, об’єднане спільною любов’ю до читання, вшановує книги, авторів, саму радість читання й взагалі літературу.
Це один із знакових днів у нашому міжнародному календарі. Талант письменника - яскрава демонстрація духовного початку всього людства. Уміння висловити свої почуття і переживання, думки і образи, події і відносини, і багато чого, що так чи інакше зв’язується з людським світоглядом - справжній дар. Сказати і бути почутим, знайти розуміння і відгук у серцях вдячного читача - це мета будь-якого автора....
Хай свято книги буде щодня у житті кожної людини та людства в цілому!
Вшануймо книги читаючи, поширюючи, даруючи їх.
Нехай придбана у цей день нова книжка стане її власнику справжнім другом і порадником на довгі літа.

📖📚Настанова від великого Тараса Шевченка: «Хто полюбить книгу, той далеко піде у своєму розвитку. Книга рятує душу від здерев’яніння»