Місячник з благоустрою на території Вирівської територіальної громади.

Дата: 04.04.2024 17:41

Шановні жителі громади!

З метою забезпечення на території Вирівської громади чистоти та порядку, підвищення рівня благоустрою, належної підготовки до Великодня, в громаді проходить  місячник благоустрою.
Запрошуємо керівників та працівників підприємств, установ і організацій, депутатів, членів виконкому та небайдужих жителів організувати прибирання, озеленення та поліпшення стану  території підприємств, прибудинкових територій, придорожніх територій, власних земельних ділянок, місць загального користування від сміття, яке назбиралося за зиму.

Чистота, порядок та благоустрій нашої території залежить від кожного з нас. Не будьте байдужими, та долучіться до місячника благоустрою, для того, щоб на території нашої громади панували чистота і порядок!

З повагою, Вирівська сільська рада.