Засідання позачергової сесії.

Дата: 29.03.2024 11:03

29 березня 2024 року в Будинку культури с.Вири відбулося засідання позачергової сесії Вирівської сільської ради восьмого скликання, участь у якому взяло 14 депутатів.
На засіданні були  затверджений звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Вирівської сільської ради за 2023 рік,також затверджено звіт про оцінку лінії електропостачання по вул. Садова в с.Чудель. Обговорено внесення змін до рішення Вирівської сільської ради від 16.02.2022 №595 «Про створення органу приватизації житлового фонду, який перебуває на балансі Вирівської сільської ради».
Прийнято рішення:
- про  безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади гуманітарної допомоги, зокрема автобуса;
- про затвердження програми щодо реалізації  Стратегії роформування харчування на період до 2027 року в закладах освіти на 2024-2025 роки. Розглянули  земельні питання, передбачили виділення коштів для військової частини та надання субвенції для ремонту доріг громади.

З усіх питань порядку денного прийнято рішення, з якими можна ознайомитися на офіційному сайті .