Здійснюємо благоустрій громади!

Дата: 29.03.2024 08:33

Фото без описуФото без опису

Комунальниками громади була проведена робота по благоустрою населених пунктів Вирівської територіальної громади:
•     Грейдерування з підсипкою та вирівнюванням вулиць  с. Селище. Працює КП «Вири Сервіс». Роботи в цьому напрямку будуть проведені згідно графіку у всіх населених пунктів громади.
•    Працівники добровільної пожежної команди с. Чудель спільно зі старостою провели благоустрій на березі річки Случ, де вирізали сухі дерева та обрізку гілок.
•    За підтримки ТОВ ККНК «ТехноБуд» працівники комунального підприємства обсипали найпростіше укриття Федорівської гімназії.
•    КП «Вири Сервіс» провели переробку на щепу гілок після формувальної обрізки дерев на території дитячого садка «Берізка» с. Селище.
•    Завезли пісок для стоянки транспорту на територію старого кладовища с. Вири.
•     Уклали труби водовідведення  по вул. Калинова, вул. Євгейчука  с. Вири, прокопали кювет для збігу дощових вод по цих вулицях.
•    Замінили сітку огорожі, прибрали територію кладовища від гілок кущів сухої трави на кладовищі с.Ясногірка.
•    Придбано і установлено зупинки у с.Ясногірка вул.Партизанська і с. Чабель вул.Л.Українки.
•    Розширили проїзжу частину вул Тиха с. Ясногірка.
•     Провели роботу по благоустрою на території  клубу с.Ясногірка (різали дрова, рубали,  складали).

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису