«Хрест Героя»

Дата: 29.03.2024 22:08

Фото без опису

29 березня за дорученням керівництва 24 ОМБр  імені короля Данила, сільським головою Сергієм Опалько  та побратимами бригади  був вручений орден «Хрест Героя» матері загиблого воїна, Петра Опалька.

З перших днів великої війни Петро пішов захищати Україну. Проживав у селі Ясногірка. 25 лютого 2022 року вступив до лав Збройних Сил України. Старший солдат служив у 24-й окремій механізованій бригаді імені короля Данила.

Боєць загинув 25 вересня 2023 року при виконанні бойового завдання в районі населеного пункту Шуми Бахмутського району Донецької області. Петрові було 23 роки. В Героя залишилися батьки, сестра й брат.

Памʼять  про Петра має жити вічно. Адже ми всі повинні пам’ятати про те, якою ціною здобувається наша перемога.

Фото без описуФото без опису