Герої не вмирають, вони в серцях живуть…

Дата: 28.03.2024 09:43

Шістьох захисників  із Сарненщини нагороджено відзнаками, на жаль, посмертно, серед яких є і наш Герой - Євгеній Горячий .

27  березня 2024 року від імені Президента України, в.о. голови Сарненької районної даржавної адміністрації Любов Мацигон спільно з очільником громади Сергієм Опалько вручили  високу  державну нагороду рідним Євгенія Горячого.

Медаллю “Захиснику Вітчизни” (посмертно) нагороджено:

Солдата Євгенія Горячого із села Селище Вирівської громади. З червня 2022 року приєднався до лав ЗСУ по мобілізації. Служив воїн у 25-й окремій повітряно-десантній бригаді. На жаль, 06 вересня 2022 року, під час виконання бойового завдання, Герой загинув поблизу села Степок Балаклійського району Харківської області.

Кожна нагорода є свідченням самовідданої боротьби за свободу та незалежність України. Воїни з гідністю виконували свій обов’язок громадянина, захищаючи свою Батьківщину до останнього подиху. У наших серцях завжди житиме пам’ять про тих, хто загинув на полі бою заради гідного майбутнього українського народу.