Герої не вмирають, вони в серцях живуть…
Шістьох захисників із Сарненщини нагороджено відзнаками, на жаль, посмертно, серед яких є і наш Герой - Євгеній Горячий .
27 березня 2024 року від імені Президента України, в.о. голови Сарненької районної даржавної адміністрації Любов Мацигон спільно з очільником громади Сергієм Опалько вручили високу державну нагороду рідним Євгенія Горячого.
Медаллю “Захиснику Вітчизни” (посмертно) нагороджено:
Солдата Євгенія Горячого із села Селище Вирівської громади. З червня 2022 року приєднався до лав ЗСУ по мобілізації. Служив воїн у 25-й окремій повітряно-десантній бригаді. На жаль, 06 вересня 2022 року, під час виконання бойового завдання, Герой загинув поблизу села Степок Балаклійського району Харківської області.
Кожна нагорода є свідченням самовідданої боротьби за свободу та незалежність України. Воїни з гідністю виконували свій обов’язок громадянина, захищаючи свою Батьківщину до останнього подиху. У наших серцях завжди житиме пам’ять про тих, хто загинув на полі бою заради гідного майбутнього українського народу.