Нагороджено перможців!

Дата: 19.03.2024 16:38

За підсумками обласних зимових конкурсів, які були проведені  протягом грудня 2023 року – лютого 2024 року в закладах освіти Рівненської області проходили конкурси «Зимова фортеця», «Сніговик FEST» та «Зимові рекорди» та надісланих фотозвітів з територіальних громад області, журі визначило переможців та призерів у кожному конкурсі.Фото без опису

У конкурсі «Сніговик FEST» серед сільських закладів загальної середньої освіти Вирівський ліцей посів ІІ місце.

Переможці відзначені нагородами організаторів – комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та Відділення НОК України в Рівненській області.

Головна перемога учасників конкурсу – гарно проведений час, щасливі очі дітей та посмішки на їх обличчях. І саме на дорослих покладено важливу місію – робити усе, щоб таких моментів у їхньому житті було якомога більше, особливо у ці не прості для всіх часи.

За підсумками фотоконкурсу «Спорт для всіх – 20 років»

нагороджено переможців у номінації «Спортивна сімя» :

1 місце – Яцкевич Наталія (автор) (с. Вири Вирівської ТГ) на фото сімя Дорожкіних .

Переможці відзначені медаллю, дипломом та книгами від організатора – комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.