17 березня - День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 17.03.2024 10:02

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення  громади!

Щорічно у третю неділю березня в Україні відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

З нагоди святкування Вашого професійного свята, висловлюю щирі вітання та подяку за вашу роботу. Саме Ви допомагаєте створити комфорт та зручність повсякденного життя мешканців громади. Ваша професійна діяльність є невід’ємною складовою комфорту та благополуччя нашої громади.

Бажаю всім працівникам комунальних служб та їхнім родинам добра, здоров’я, благополуччя та витримки. Зичу фінансової стабільності, єдності в досягненні цілей, мудрості керівникам та згуртованості колективам! Хай щедрою до Вас буде доля, обминають життєві негаразди.

Швидкої Перемоги нам та мирного неба!

З повагою,

сільський голова                                                                              Сергій ОПАЛЬКО