У Вирівській громаді стартував ІІ етап спортивного всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 13.03.2024 10:22

Під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!» 12 березня у Вирівській  громаді стартував ІІ етап спортивного всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги».

На базі  Ясногірського  ліцею пройшли  товариські змагання з волейболу між збірними юнаків закладів загальної середньої освіти громади. Змагання відбулися між учнями Чудельського, Ясногірського, Вирівського ліцеїв та Селищенської гімназії.

Метою президентської ініціативи є обєднати школярів у змагальних лігах, максимально потужно залучити молодь до спорту.  Адже чим більше дитина фізично активна, тим більше витримує психологічні навантаження, з якими ми наразі стикаємося.

Щоб підняти спортивний дух гравців, надихнути їх енергією та запалом, перед початком змагань виступили юні учасниці танцювального гуртка  клубу с. Федорівка.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих за Перемогу України Героїв. Пролунав Гімн України, який урочисто відкрив свято та гімн проєкту «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ».

Успіхів усім юним чемпіонам побажав голова Вирівської сільської ради Сергій ОПАЛЬКО, який побував на урочистому відкритті події.

Було оголошено склад суддівської колегії, до складу якої увійшли:

Галина СЕРГІЙЧУК, Вікторія БОРОВИК, Ніна ВОЗНЮК та Наталія ЯЦКЕВИЧ.

Головною суддею змагань була Галина СЕРГІЙЧУК.

Юнаки показали свою майстерність та фізичну стійкість. Гравці кожної з команд показали неймовірну боротьбу та, разом із вболівальниками, отримали величезний об'єм емоцій та новий спортивний досвід.

За підсумками ІІ етапу змагань з волейболу школярі нагороджені дипломами та кубками:

І місце – команда  Чудельського ліцею;

ІІ місце – команда Ясногірського ліцею;

ІІІ місце – команда Селищенської гімназії;

ІV місце - команда Вирівського ліцею.

Дякуємо усім командам та їх наставникам, а переможцям – успіху на наступному ІІІ етапі змагань!

Дякуємо усім за це драйвове спортивне дійство: школярам – за справжній командний дух, їхнім наставникам-тренерам – за підтримку і мотивацію юних спортсменів, суддям – за справедливе суддівство, організаторам – за надану школярам можливість фізично вдосконалюватись! Нашим захисникам та захисницям – Збройним Силам України – за можливість проводити такі заходи!

РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!!!

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #Рівненщина #scl_rivneregion