Благодійні ярмарки на підтримку ЗСУ

Дата: 09.02.2024 14:00

Серед закладів освіти Вирівської сільської ради вже доброю традицією стало проведення благодійних ярмарків на підтримку ЗСУ.

Подібні доброчинні заходи об’єднуть учнів, учителів, батьків, гостей задля досягнення спільної мети - допомогти воїнам Збройних Сил України.

8 лютого в Ясногірському ліцеї Вирівської сільської ради відбувся Благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ.  До благодійного заходу долучилися учні ліцею (1-11 класи), батьки, класні керівники. Смачні тістечка, тортики, печиво, гарячі бутерброди, хот-доги та інша смакота були представлені на ярмарку. Учні, працівники та гості закладу активно все купували! Потрудилися всі на славу!  Заклад зібрав 25 830 грн. Кожен присутній вніс свою частинку до спільного результату. Зібрані кошти будуть передані нашому захиснику Михайлу Пшеничникову.

Неймовірна атмосфера добра і позитиву панувала 31січня  у стінах Чабельської гімназії, де відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ!

Домашні смаколики української кухні, приготовлені власноруч, користалися неабияким успіхом. У підсумку проведення ярмарку було зібрано - 10 341 грн. Кошти направлені на потреби наших воїнів ЗСУ.

Учні Чабельської гімназії передали нашим захисникам теплі валянки та калоші!

Дякуємо всім і кожному особисто, хто долучається до благодійних заходів, за активність, ініціативність, небайдужість. Дуже важливо всебічно підтримувати наших Захисників, адже завдяки їм ми маємо безпеку.

Об’єднуймо зусилля заради Перемоги!

Разом ми – сила!