Вітаємо преможців!

Дата: 06.02.2024 15:09

Відповідно до плану проведення обласних заходів з дітьми та учнівською молоддю за напрямами позашкільної освіти у 2023 році, затвердженого наказом департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 08.12.2022 р. №191, плану роботи комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради на 2023 рік, підведено підсумки участі закладів загальної середньої та позашкільної освіти в обласному етапі  Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція».

Виходячи з зазначеного, згідно з рішенням журі маємо 8 перможців:

ДИПЛОМОМ І ступеня комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради  переможців обласного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» отримують:

учні 5 класу Вирівського ліцею Вирівської сільської ради Сарненського району, робота «Час подарунків» (керівник ВОЗНЮК Ольга) - робота відправлена на всеукраїнську виставку у м. Київ.

За напрямом «Новорічна композиція»:

БІЛЕНЬКИЙ Максим, учень 2 класу Федорівської гімназії Вирівської сільської ради Сарненського району, робота «Новорічна казка» (керівник БІЛЕНЬКА Олеся) (І місце);

МИХАРЕВИЧ Анастасія, ЯКОВЕЦЬ Назар, ПОПІЛЕВИЧ Олександра, учні Чудельського ліцею Вирівської сільської ради Сарненського району, робота «Будинок новорічного гнома» (керівник ТИШКОВА Наталія) (І місце);

МЕЛЬНИК Вероніка, учениця 2 класу Федорівської гімназії Вирівської сільської ради Сарненського району, робота «Новорічна ніч у лісі» (керівник МЕЛЬНИК Ніна) (І місце);

Колектив 9 класу Вирівського ліцею Вирівської сільської ради Сарненського району, робота «Святковий затишок» (керівник  ПРИМАК Анастасія) (ІІ місце).

За напрямом «Новорічний подарунок»:

ЄЛЕНЕЦЬ Діана, учениця Ясногірського ліцею Вирівської сільської ради Сарненського району, робота «Новорічний трюк сніговичків» (керівник ЦАРУК Наталія) (І місце);

КОМАР Андрій, учень Селищенської гімназії Вирівської сільської ради Сарненського району, робота «Ялинка в стилі "Грінч"» (керівник КОМАР Тетяна) (І місце).

За напрямом «Новорічний букет»:

ЄЛЕНЕЦЬ Софія, учениця Ясногірського ліцею Вирівської сільської ради Сарненського району, робота «Різдвяний настрій» (керівник ЦАРУК Наталія) (І місце).

Висловлюємо щиру подяку педагогам та батькам за мотивацію та підтримку дітей, за активну позицію та готовність брати участь у культурному житті громади.

Бажаємо ніколи не зупинятися на досягнутому, удосконалюватися, не падати духом і завжди вірити у свої сили. Так тримати!