У Чабельській гімназії встановили модульну вбиральню

Дата: 03.01.2024 09:30

Кожна дитина має право на повагу до її гідності. А забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов у санітарних вузлах закладів освіти безпосередньо пов’язано із цим правом дитини. Задля забезпечення не лише фізичного, а й психологічного комфорту дитини в Чабельській гімназії Вирівської сільської ради встановили модульну вбиральню.

Туалет модульного типу являти собою тимчасову споруду, призначену для цілорічного використання яка має змогу приєднатися до існуючих мереж. Шкільний туалет складається з двох блоків – туалетна кімната для хлопчиків, та туалетна кімната для дівчаток, обладнаних сучасною сантехнікою.

Шкільний туалет придбаний за кошти місцевого бюджету. Закупівля відбулась шляхом тендерної процедури.

Дякуємо батькам, що відгукнулися на прохання директора та допомогли у встановленні модульної вбиральні, підготовці майданчика для встановлення та підведення комунікацій.

Внутрішні вбиральні - це насамперед дотримання правил гігієни та запорука здоров'я здобувачів освіти.

Давайте спільно піклуватися про майбутнє наших дітей і громади!