Привітання з Новим роком

Дата: 31.12.2023 16:59

Шановні жителі Вирівської громади!

Щиро вітаю Вас з прийдешнім Новим 2024 роком!

На жаль, цьогорічне свято ми знову зустрічаємо в умовах важкої війни. Війни, яка торкнулася кожної української родини та стала частиною нашого щоденного життя. Але разом з тим у нас з’явилася одна спільна мета. І в новорічну ніч, коли всі чекають на диво, кожен із нас загадає одне спільне бажання, щоб 2024 рік став роком великої Перемоги України.

Підводячи підсумки прожитого 2023 року, хочу висловити слова подяки воїнам Збройних Cил України, волонтерам, депутатам, членам виконавчого комітету, трудовим колективам, усім жителям громади. Дякую усім та кожному, хто наближає день нашої Перемоги!

Вічна память і шана нашим Захисникам, які поклали найдорожче - своє життя, захищаючи нашу землю, Україну і кожного з нас в імя Миру і Незалежності нашої держави.

Дорогі мешканці громади, нехай в кожній сім’ї панують мир, злагода, затишок, родинне тепло і в кожному серці ніколи не згасає вогник любові, віри та оптимізму.

Мирного неба над Україною та спокою в серці!

З Новим роком!

З повагою,

Вирівський сільський голова                                                                    Сергій ОПАЛЬКО