З Різдвом Христовим! Христос Рождається! Славімо Його!

Дата: 25.12.2023 14:36

Дорога громадо!

Від щирого серця вітаю з найбільшим святом християнського світу - Різдвом Христовим!

Різдво зігріває душі усіх християн, єднає всіх українців усього світу, об’єднує всі покоління силою любові, миру і добра. Цей день завжди сповнений надії та віри, любові та злагоди, а також відчуття затишку та домашнього тепла.

Цього року ми вже вдруге зустрічаємо Різдвяні свята в надскладних умовах та в молитві про перемогу України. То ж нехай усі молитви, що пролунають сьогодні, будуть почутими, а цьогорічне Різдво принесе нашій країні мир та спокій, знищить все зло і наповнить ваше життя світлом, теплом, радістю та добробутом. Світло нашої віри дає сили боротися та підтримувати одне одного!

Бажаю кожному Захиснику та Захисниці повернутися додому цілими та неушкодженими! Світла пам'ять та низький уклін нашим Захисникам, які не дочекалися Різдва Христового, тим, хто віддав своє життя за мир та спокій у нашій державі.

Усім нам – Перемоги та миру на нашій землі!

Христос Народився! Славімо Його!

З повагою та найкращими побажаннями, сільський голова

Сергій ОПАЛЬКО