Заходи до Новорічно - різдвяних свят

Дата: 22.12.2023 13:27

До  Новорічно – різдвяних свят у Вирівській громаді відбулися святкові заходи для дітей мобілізованих, загиблих та зниклих безвісти військовослужбовців ЗСУ та учасників АТО.

В будинку культури с. Вири 20 грудня було організоване та проведене театралізоване дійство «Святий Миколай прийшов до нас у гості» за участю юних артистів та культпрацівників із с. Чудель та с. Федорівка. По завершенню заходу, запрошеним дітям вручені солодкі подарунки. Яскравий захід подарував гостям незабутні враження, задоволення, радість та теплі спогади.

У закладах освіти та культури нашої громади відбулася низка заходів, присвячених Новорічно-різдвяним святам. У закладах культури організовані Резиденції Святого Миколая.

Ми щиро дякуємо нашим воїнам ЗСУ за можливість дарувати дітям радісні моменти, яскраві заходи, незабутні враження!

Нехай ці свята принесуть нам мир, любов і надію на краще майбутнє!

Разом до Перемоги! Слава Україні! Героям Слава!