Нарада директорів закладів освіти громади

Дата: 18.12.2023 16:48

13 грудня відділ освіти, культури, молоді та спорту Вирівської сільської ради організував і провів нараду директорів закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти, за участю в. о начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталії Володимирівни Грюневальд, заступника сільського голови Світлани Борисівни Усик, офіцера громади Шило Юрія Юрійовича, керівника ПМСД Хомича Віктора Анатолійовича та представника ДСНС Миколи Руслановича Басича.

Під час наради обговорено питання:

1. Обговорення концепції безпеки закладів освіти, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07 квітня 2023 року№301-р, Порядку раннього попередження та евакуації учасників освітнього процесу в разі нападу або ризику нападу на заклад освіти, затвердженого наказом Міністерства внутрішніх справ України,Міністерства освіти і науки України від 18 серпня 2023 року №685/1013, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 07 вересня 2023 року за №1583/40639.
  2. Затвердження паспортів безпеки закладів освіти.
  3. Алгоритм дій з організації, виконання заходів та механізмів реагування поліції, ДСНС, закладів освіти щодо раннього попередження та евакуації учасників освітнього процесу в разі нападу або ризику нападу на заклад освіти.
  4. Обговорення статті 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб».
  5. Розробка спільно із закладами охорони здоров’я плану посилених заходів з імунізації серед учнів/викладачів/працівників закладів освіти територіальної громади.
  6. Обговорення питання проведення заходів для дітей військовослужбовців до новорічно-різдвяних свят.

Учасники наради мали змогу поспілкуватися між собою, поставити питання та отримати відповіді. Наприкінці наради керівники закладів освіти отримали рекомендації та доручення з розглянутих на нараді питань.