Підсумки проведення І етапу обласної новорічно - різвяної виставки «Новорічна композиція» та І етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» "Новорічна композиція"

Дата: 11.12.2023 16:07

Відбувся І етап обласної новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» та І етап Всеукраїнської вистаки конкурсу «Український сувенір» серед закладів загальної середньої освіти нашої громади. У Будинку культури с. Вири організована виставка заявлених на конкурс робіт. https://www.youtube.com/watch?v=wed17BN2Ooo

У своїх роботах учні розкрили творчі здібності у виготовленні новорічної композиції та українського сувеніру, показали високий рівень майстерності, творчої фантазії та уяви.

На підставі рішення журі маємо наступні результати:

"Новорічна композиція"

І місце

Новорічна композиція «Будинок новорічного гнома»:

Яковець Назар Віталійович, 16 років, учень 11 класу;

Попілевич Олександра Михайлівна, 16 років, учениця 11 класу;

Михаревич Анастасія Олександрівна, 14 років, учениця  9 класу

Чудельського ліцею, керівник -Тишкова Наталія Михайлівна.

І місце

Новорічна композиція «Новорічна казка» Біленький Максим, 8 років,  учень 2 класу Федорівської  гімназії, керівник - Біленька Олеся Миколаївна.

І місце

Новорічна композиція «Час подарунків», колектив учнів 5-А класу, Вирівського ліцею, 11 років, керівник - Вознюк Ольга Юріївна.

ІІ місце

Новорічна композиція «Святковий затишок», колектив 9-В класу учнів Вирівського ліцею, 15 років, керівник - Примак Настасія Юріївна.

ІІ місце

Стилізована ялинка «Ялинка в стилі «Грінч»»,  Комар Андрій, 13 років, учень Селищенської гімназії, кернівник - Комар Тетяна Миколаївна.

ІІ місце

Новорічний подарунок «Новорічний трюк сніговичків», Єленець Діана Вікторівна, 12 років, учениця Ясногірського ліцею, керівник - Царук Наталія Миколаївна.

ІІІ місце

Новорічна композиція «Різдвяний настрій», Єленець Софія Миколаївна, 12 років, учениця Ясногірського ліцею, керівник - Царук Наталія Миколаївна.

ІІІ місце

Новорічна композиція «Новорічна ніч у лісі», Мельник Вероніка, 8 років, учениця Федорівської гімназії, керівник - Мельник Ніна Миколаївна.

ІІІ місце

Стилізована ялинка «Новорічний гном та стилізована ялинка», Ковальчук Станіслав, 11 років,  учень 5 класу Чабельської гімназії, керівник - Примич Яна Юріївна.

«Український сувенір»

І місце

Предмет вжитку «Млин Перемоги», Комар Мирослава Анатоліївна, 16 років, учениця Ясногірського ліцею, керівник - Царук Наталія Миколаївна.

І місце

Подарунок воїнам «Тризуб перемоги»,  Мельник Вероніка, 8 років, учениця Федорівської  гімназії, керівник - Мельник Ніна Миколаївна.

І місце

Подарунок воїнам «Янгол оберіг для воїна», Парфенюк Маріанна, 11 років, вихованка гуртка «Я – Патріот» Селищенської гімназії, керівник - Хращевська Наталія Анатоліївна.

ІІ місце

Традиційна іграшка «Тарас Бульба», Примак Поліна Павлівна, 14 років, учениця Вирівського ліцею, керівник - Мартинюк Ганна Анатоліївна.

ІІ місце

Сучасні дизайнерські вироби «Красуня України», Біленький Максим, 8 років учень Федорівської  гімназії, керівник - Біленька Олеся Миколаївна.

ІІІ місце

Сувенір «Закохані герої», Тимощук  Дарина Анатоліївна, 16 років,  учениця  Ясногірського ліцею, керівник - Царук Наталія Миколаївна.

ІІІ місце

Сувенір «Тризуб», Легкобит Евеліна Михайлівна, 14 років, учениця Вирівського ліцею, керівник - Абрамчук Анастасія Василівна.

ІІІ місце

Сувенір «Українські гноми», колектив 6-Б класу учнів Вирівського ліцею, 12 років, керівник - Єленець Юлія Іванівна.

Щиро дякуємо за участь та вітаємо призерів!

Бажаємо подальших творчих здобутків та нових перемог!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису