16 днів активізму проти насильства: чому про насильство важливо говорити?

Дата: 28.11.2023 16:10

Сарненський РВ з питань пробації інформує.

25 листопада, в міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, стартувала акція “16 днів активізму проти насильства”, яка проходить у всьому світі з 25 листопада до 10 грудня. Ця акція спрямована на привернення уваги до проблем насильства в усіх його формах, а також на популяризацію ідей нетерпимості до насильства та його попередженню.

З цієї нагоди в Україні запускається загальнонаціональна кампанія “Зроби крок. Чуйність перемагає насильство”, присвячена розвитку небайдужого суспільства, готового реагувати на випадки насильства. Кампанія проводитиметься за ініціативи Офісу Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та за сприяння Першої Леді України. Реалізується у співпраці з Урядовою Уповноваженою з питань гендерної політики та за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA).

16 днів активізму проти насильства — це час для того, щоб об’єднатися та сказати “НІ” насильству. Це час для того, щоб поговорити про насильство, про його причини та наслідки. Це час для того, щоб дізнатися про те, як можна запобігти насильству та як захистити себе та інших.

Пробація України не стоїть осторонь і традиційно долучається до всесвітнього діалогу про насильство, його види, наслідки та способи протидії. Пробаціонери під час роботи з засудженими регулярно проводять лекції, бесіди, семінари щодо неприпустимості насильства у сучасному суспільстві.

Разом ми можемо зробити світ вільним від насильства.