Благоустрій населених пунктів громади триває

Дата: 10.11.2023 19:21

Комунальниками громади спільно з старостинськими округами продовжуються роботи по благоустрою населених пунктів громади.

Протягом тижня проведені роботи по підсипанню та грейдеруванню доріг в населених пунктах с.Ясногірка, с.Вири, с. Селище; очищенню території від опалого листя та сміття біля клубу в с.Ясногріка та біля кільця в с.Селище; благоустрою кладовища в с.Ясногірка; завезенню будівельних матеріали, зокрема щебеню, для подальшого облаштування площадок; облаштуванню гаража для пожежного автомобіля в с. Селище; прочистка і фарбування громадського колодязя та благоустрій території в с.Чудель.

Спільно з навчальними закладами проведені роботи по облаштуванню укриттів в Кам’яне-Случанській та Федорівській гімназіях, утеплення фасаду Чабельської гімназії.

Для зручностей населення та школярів підрядником, за кошти бюджету, розпочато облаштування території ЦНАПУ та території до укриття Селищенської гімназії.